Тетевен Волей стартира НВЛ Висша лига като гост в Сливница

Отборът на Тетевен започва участието си в НВЛ “Висша лига“ като гост на “Сливнишки герой“, Сливница.

Срещата е на 20.10.2018 г. и се очертава да е оспорвана и интересна. Новата формация, с която ще се състезават “зелените“ е изградена от няколко опитни състезатели и подрастващи от школата на клуба, докато в отбора от Сливница са събрани всички юношески национали U17г, станали шампиони на последната Балканиада, проведена в Истанбул, водени от националния селекционер Мартин Стоев

Следващия кръг – на 27.10.2018 г. от 18:00 ч. тетевенци приемат като домакини съседите си от “Ботев“ Луковит в своята зала „Георги Бенковски“.

Очакваме всички наши фенове да ни подкрепят и през този сезон, като се надяваме да им се отплатим с победна и сърцата игра.

Тук е мястото да посочим и благодарим на компаниите, без които Тетевен нямаше да има възможност да продължи постигнатото през последните десет години
”Развитие” КДА, ”Енекод” АД, ”Камакс” ООД, ”ЦСГ България” ЕООД, ”Профитурс” ООД, “Петрол“ АД, Хотел ”Олимп” и всички, за които волейболът в Тетевен е значим!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *