Летящ старт за Инвестбанк Тетевен Волей

Новата година започна с летящ старт за мъжката волейболна формация от планинския град!

На 17.01.2015г. тетевенци постигнаха първата си победа и то като гост на съседите от Ботев Луковит. Така Инвестбанк Тетевен Волей остава убедителен водач и след последния кръг на НВЛ Висша лига с 28 точки!

Срещата премина с очаквано предимство за „зелените“ като те успяха без особени проблеми да поведат с 2:0 гейма, затваряйки ги в своя полза, съответно с 25:19 и 25:20.

Тази преднина доведе до отпускане в редиците на Инвестбанк Тетевен Волей, от което се възползваха домакините, спечелвайки третата част с 25:13. Този развой на срещата накара тетевенци да се мобилизират и да не допуснат повече изненади. Така четвъртата част и мача приключиха с 25:21 и съответно 3:1 гейма /25:19, 25:20, 13:25, 25:21/.

Благодарим на всички фенове за оказаната подкрепа на в гр. Луковит! За нас е чест да виждаме все повече младежи и деца на трибуните!

На 24.01.2015г. от 17.00ч., „зелените“ са домакини на втория в класирането – Виктория Волей /Пловдив/.
Срещата се очаква да бъде интересна и атрактивна, поради което се надяваме и на силна подкрепа от нашите уникални фенове!