10302045_782549665137253_4041096824731494566_n

2 от 2 победи за ”Инвестбанк Тетевен Волей” в контролите с „Раковски” Севлиево

Драматична загуба 2:3 за любителския Тетевен Волей от „Отборко” София.

И тази седмица феновете на волейбола в Тетевен имаха положителни емоции. Причина за това станаха двете контроли на професионалния отбор с „Раковски” (Севлиево) непосредствено преди началото на новия сезон.
Двата тима си размениха по едно гостуване, като в петък ”зелените” постигнаха победа 4:0 гейма като много приятно впечатление за пореден път направиха част от новите попълнения продукт на местната школа.
Втората среща се проведе в събота, като отборът от Тетевен беше гост. Възпитаниците на Петър Мечкаров се представиха отново на ниво, допускайки само 1 гейм в полза на домакините от „Раковски” и краен резултат победа с 4:1 гейма.
Не по-малко интересен бе и двубоят в неделя. Любителският тим на ”Тетевен Волей” се изправи срещу АВК ”Отборко” и допусна драматична загуба с 2:3 гейма.
Следващият уикенд /18-19.10.2014г./ предстоят двубои, както за мъжката формация, така и за любителската. В събота ”Инвестбанк Тетевен Волей” посреща като домакин съседите от ”Ботев” Луковит, а в неделя любителите се изправят срещу нациоланият отбор за глухонеми – т.н. СКГ – Волейбол.