Sli_Tet_181901

Очаквано драматично начало на сезона за Тетевен

Мъжкият волейболен отбор на Тетевен започна участието си във Висшата лига с драматична загуба 2:3 гейма като гост на Сливнишки герой.

Първите два гейма бяха за момчетата на Петър Мечкаров, които показаха по–добра игра и по–малко непредизвикани грешки. След това, както често се случва в съвременния волейбол, ролите се размениха и логично последва обрат, който доведе до победа за момчетата на Мартин Стоев.

За загубата на Тетевен роля изигра и отсъствието на двама важни състезатели – една от звездите на отбора Емилиан Мирчев и един от талантите на школата – Кристиан Цветанов. Силен мач за “зелените“ направиха дебютиралите юноши – разпределителят Мартин Боев и либерото Симеон Симеонов, добра игра показа и посрещачът Николай Петров.

Следващия кръг на 27.10.2018г. Тетевен Волей приема като домакин отбора на Ботев Луковит от 18:00 ч. в зала „Георги Бенковски“.
Очаква ни отново интересен и труден за домакините мач, среща, в която ще се сблъскат младостта на тетевенци и опитът на гостите от Ботев Луковит.

Емоциите са гарантирани и се надяваме да видим в залата всички наши партньори, фенове и хора, които подкрепят клуба.